Ārdurvis dzīvoklim kā arī to veidi – kam tad pievērst pastiprinātu uzmanību, veicot izvēli?

Nav nozīmīgi vai tās jau ir ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, tām būtu jāatbilst stingriem izturības nosacījumiem, jāsekmē pamatīgs drošības parametrs, pie tam jānovērš nesankcionētas ienākšanas gadījumus. Kā arī gan durvis dzīvoklim, tā arī mājoklim jābūt ar atbilstošām siltumizolācijas īpašībām, ergonomiskumu, ērtām lietošanā kā arī jāvar aizsargāt no ārpuses trokšņiem. Pie tam ārdurvis dzīvoklim jau ir tāda lieta, kam ir jābūt ārēji skaistai, tā kā ​​tās ir ikvienas ēkas seja. Ārdurvīm, kā tad dizaina daļai, izcili jāsaplūst kopējā interjerā un jābūt saskanīgam ar mājas vispārējo stilu.

Kā iedalās ārdurvis?

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām tiek klasificētas atbilstoši vairākiem parametriem. Galvenais, vajadzētu vērst vērību izejmateriālam, no kā ārdurvis tiks izgatavotas. Starp populārajiem veidiem var uzskaitīt koka, PVC, metāla jeb dzelzs durvis. Pie tam pārdošanā var arī uziet savādāka varianta ārdurvju konstrukcijas. Bez šaubām, tie nav tik ļoti pieprasīti klientu starpā, it sevišķi stikla ārdurvis.
Koka ārdurvis tomēr ir diezgan izplatītas, tā kā viņas būs diezgan spēcīgas un vēl paspilgtina mājas ārpusi. Bet tādu ārdurvju popularitāte tad ir mazliet mazinājusies, šis apstāklis ir saistīts ar tādu lietu, ka tirgū parādījās metāla ārdurvis mājai, kas tad veicina lielāku drošības sajūtu.
Mūsdienu plastmasas ārdurvis dzīvoklim arī privātmājai jau ir diezgan populāras. Viņu ražošanai būs lietoti PVC profili un plastmasas loksnes. Starp loksnēm tiek uzstādīta izolācija, kas palielina izstrādājumu siltumizolācijas īpašības.
Taču populārākās veids jau ir metāla durvis mājai vai jau dzīvoklim. Šis būs saistīts ar faktu, ka tiem ir labas drošības īpašības. Ražojot dzelzs durvis, būs izmantota parasta tērauda loksne, kur biezums varētu būt divi mm. Jo ir biezāks materiāls, jo augstāka ir konstrukcijas izturība.
Bez šaubām, lai ārdurvis privātmājām būtu kā mājas drošība, gan rota, labāk ir izvēlēties moderno variantu. Tie ir izgatavoti konkrēti no vairākiem materiāliem, kā arī šeit jau ir ievērojamas dizaina iezīmes. Durvis var būt atšķirīgas viena no otras arī pēc tā, kādas būs slēdzenes metāla durvīm vai arī cita veida ārdurvīm.

Kāda tipa durvis vislabāk likt?

Meklējot mūslaiku ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, vajadzētu skatīt vairāk ziņu par dažiem momentiem:

  • Uzticamība kā arī aizsardzība. Durvis bez savienojumiem ir drošākas, jo savienojuma vietas šo vājina. Tas attiecas kā uz pašām ārdurvīm, tā arī uz kopējām konstrukcijām.
  • Tēraudloksnes būs daudz praktiskākas, bet jāaizdomājas par siltumizolāciju.
  • Koksne labāk notur siltumu, bet baidās ka no mitruma, tā arī no auksta sala, tāpēc varētu būt nepieciešama papildu aizsardzība un apstrāde ar līdzekļiem.
  • Nevajag taupīt tieši uz tādu lietu, kā piemēram, slēdzenes metāla durvīm. Vislabāk ielikt nedaudz dārgākas, bet drošākas.
  • Lielisks ārējais izskats. Tam vajadzētu harmoniski saplūst apkārtējā interjerā.
  • Kad tiek skatītas metāla ārdurvis, tad augstas klases durvīm būtu nepieciešams {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (dažreiz būs izgatavots papildus iekšējais slānis), kuru biezums būtu vismaz pusotrs milimetrs.
  • Durvis dzīvoklim, kas ir kopā ar kāpņu telpu, varētu būt bez jebkādas papildus aizsardzības, tā kā daudzdzīvokļu ēkā būtu maz ticams, kad tiks lietots atvēršanas instruments, kas trokšņo.
  • Tomēr jebkura tipa modifikācijās ir jāizvēlas augstas kvalitātes, droši komponenti, kā arī piederumi, tādi kā slēdzenes metāla durvīm vai arī cita varianta durvīm.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *