Būvniecības procesa drošības sastāvdaļas elements ir alumīnija torņi un stalažas

Tāda lieta kā sastatnes ir palīdzības konstrukcijas, lai veikt darbus liela augstumā. Visiem zināms, ka celtniecība ir viena no bīstamākām nozarēm, jo šeit darbinieki saņem traumas. Priekš tam, lai to novērst, celtniecības uzņēmumi meklē variantus, kā var to izdarīt. Piemēram, kā labs risinājums ir dažādu tipu sastatņu projekti. Un uzņēmumiem nemaz nav jāpērk pašiem sastatņu projekti, jo šobrīd pastāv kompānijas, kas piedāvā tādus pakalpojumus, piemēram kā alumīnija torņu noma vai arī sastatnes noma. Protams, tāda veida kompānijas, kas domā par celtniecības procesiem, nodrošina ne vienīgi nomu, bet tajā pat brīdī var tikt piedāvāta arī pašu sastatņu montāža, stalažu transports, priekš tam, lai piegādāt tos jau uz nepieciešamo vietu. Tāda lieta nozīmē, kad, izvēloties tāda tipa uzņēmumu, Jums nebūs jādomā, kur ir atrodam dažādi sastatņu pakalpojumi vai piederumi. Un galvenais, izvēloties tādu pakalpojumu, kas ir sastatņu noma cena jau parasti runājama.

Stalažas dažādība kā arī to pielietošana

Ikviens bija pamanījis, kad ap celtniecības objektu ir uzstādīti dažādu veidu sastatņu risinājumi. Taču nemaz neesam domājuši par to, kādā veidā tie tiek iedalīti. Jo ir fasādes darbiem paredzētie un arī modulārās stalažas, kā arī alumīnija torņi. Kaut gan bez visa tā pie tam ir arī vēl būtiskas viņu daļas un tas ir sastatņu piederumi. Piemēram, kā pamata sastatņu piederumi nenoliedzami būs caurules, no kā tie ir, stiprinājuma enkuri gan arī tāda veida lieta piemēram, kā stalažu siets jeb aizsargsiets, kas aizsargā ne vien strādniekus, bet, protams, arī tos cilvēkus, kuri atrodas celtniecības apkārtnē. Stalažas biežāk jau tiek iznomātas un arī, kad būvnieki vēlas izmantot šo pakalpojumu, būtu jāsaprot, kādi tad sastatņu projekti varētu būt nepieciešami. Tā, piemēram, fasādes sastatņu noma tiek izvēlēta, piemēram, ja nepieciešamie darbi ir tikai pie ēkas fasādēm. Šajā gadījumā priekšrocība parādās tajā momentā, ka tiešām ir vienkārša stalažu montāža un stabila funkcionēšana. Turpretim, modulāro sastatņu noma var būt nepieciešama, kad vajadzīgi iekštelpu darbi, vai tādas vietās, kur būtiska precīza sastatņu projektēšana atbilstoši celtniecības objekta konstrukcijai.

Alumīnija torņi un sastatnes, kur labāk sūtīt?

Stalažu noma jau ir diezgan specifisks pakalpojuma veids kā arī nav īsti tik ļoti daudz uzņēmumu, kuru pakalpojumu klāstā eksistē tāda veida piedāvājums. Tomēr jau ir dažas lietas, kurām protams būtu jāvērš vērība pirms izvēlēties vietu, kurā var tikt sūtīta sastatnes noma vai alumīnija torņu noma. Protams ir būtiska atbilstība ES standartiem, tādējādi sastatņu projekti varētu būt stabili un arī uzticību veicinoši. Kā arī pati sastatņu projektēšana veikta bija saskaņā ar atbilstoši ne vien Latvijas likumdošanai, bet, protams, arī ES prasībām. Svarīgs ir arī pakalpojumu klāsts, tā kā jebkuram ir nozīmīgi, ka veikalā, kurā ir nodrošināta sastatņu noma, tiek piedāvāts arī pats stalažu transports, lai nogādāt tos uz objektu. Bez šaubām jau ir tādi, kas var sataisīt konstrukcijas elementus paši, bet labāk, kad nomas uzņēmuma piedāvājumā būtu arī pati sastatņu montāža. Ka arī, kad būs meklēta sastatņu noma cena ir arī ļoti nozīmīgs apstāklis, tai jābūt atbilstošai.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *