HOKEJA EKIPĒJUMS KUNGIEM UN DĀMĀM.

Neiespējami būs sameklēt kādu latvieti, kuram hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida statusu. Viena no skatītākajām un gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir Pasaules Čempionāts hokejā.

Karstākie hokeja cienītāji ne tikai apmeklē spēles un fano pie televīzijas ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā gaisotnē. Tā pat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa speciālu ekipējumu un inventāru un arī aprīkojumu, ko ir iespējams atrast gan sporta veikalos, gan tiešsaistē.

KO VAR NOPIRKT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja inventārs sastāv no daudz un dažādām pozīcijām. Hokeja nūjas, hokeja ķiveres un keponi , un arī hokeja slidas obligāti ir vienas no pirmajām detaļām, kas nāk prātā. Bez piemērotām slidām nekāda hokeja spēlēšana nesanāks, tāpēc slidu iegādāšanās ir pats pirmais, ar ko jāsāk. Ja hokeju sev brīvā laikā plānojat spēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, noteikti jāpiemeklē vienota hokeja forma visai komandai. Lielu daļu visa hokeja inventāra veido aizsargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī citām ķermeņa daļām. Tos parasti velk zem formas – krekla un biksēm. Ja gribat ar hokeju nodarboties nedaudz profesionālā līmenī, obligāti jāapskata variants sagādāt dažādus ar hokeju saistītus trenažierus, kas palīdzēs ķermeni un garu uzturēt pienācīgā formā.

KUR IEGĀDĀTIES LABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI INTERNETĀ?
Visu hokeja spēlēšanai nepieciešamo ir iespējams iegādāt gan sporta veikalos uz vietas, gan online. Lai arī iepirkšanās internetā liekas parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai vajadzīgo ekipējumu un inventāru, ir dažas pozīcijas, ko labāk iegādāt veikalā uz vietas, kur ir opcija tos piemērīt un piemeklēt atbilstošāko. Visādā ziņā viena no šādām pozīcijām ir piemērotu hokeja slidu pirkšana. Ir nozīmīgi lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un sargā no traumu gūšanas. Arī aizsargelementu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, uzmērīšana ir ļoti būtiska. Piemērots ekipējums veido veiklākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *