KĀ IZVĒLĒTIES KOKA MĒBELES SAVAI MĀJAI?

Mājoklī allaž būs dažas telpas, kuru iekārtošana pēc remonta vai jaunu mēbeļu iegādes, prasīs nedaudz vairāk laika un enerģijas, kā citas telpas. Šoreiz runa ir par guļamistabu, tai skaitā bērnistabām, kā arī dārzu un ārpustelpu atpūtas zonu, kas ir lielisks papildinājums privātmāju pagalmiem.

GUĻAMISTABAS IEKĀRTOŠANA BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM.
Kad jāiekārto guļamistaba, lielākā vērība jāpievērš gultai. Tai ir jābūt tieši tādai, kādu vēlas tās lietotājs – gana lielai, ar atbilstošu matrača cietību, lai miegs būtu kvalitatīvs un pilnvērtīgs. Koka gultas, kas ražotas Latvijā daudziem ir pirmā izvēle, kas, protams, ir liels prieks, jo atbalstīt vietējos ražotājus vajag vienmēr. Latvijā ražota masīvkoka gultas ir iespējams nopirkt ļoti dažādos dizainos un izmēros, lai atbilstu jebkura interesenta vēlmēm. Guļamistabu iekārtojums ir aktuāls arī mājokļos, kuros ir bērni. Bērnu istabu iekārtojumā jāņem vērā arī tās iedzīvotāja vēlmes un vajadzības, pat tad, ja pieaugušajam tās šķiet muļķīgas un nevajadzīgas. Sekojot visām interjēra dizaina tendencēm, bērni noteikti novērtēs namiņgultas. Tā ir gulta, kas izskatās pēc maza koka namiņa un to ir iespējams iekļaut jebkāda veida interjērā. Ja gultu nepieciešams atrast diviem gulētājiem, tad lieliska izvēle būs divu līmeņu, jeb divu stāvu namiņgultas. Iegādei ir pieejamas arī klasiskās bērnu gultas dažādos izmēros.

Uzzini vairāk – https://www.folkland.lv/

KVALITATĪVA ATPŪTA DĀRZĀ BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM.
Dārza iekārtošana kļūst īpaši aktuāli pavasaros, kad daba mostas un ir vēlme vairāk brīvā laika pavadīt ārpus telpām. Dārza mēbelēm ir jābūt kvalitatīvām un apstrādātām tā, lai tās spētu izturēt Latvijas mitros laikapstākļus, ja tās tiek turētas ārpus telpām visu cauru gadu. Ja ir vēlme apvienot kvalitāti un mēbeļu ilgmūžību, labākais risinājums būs masīvkoka dārza mēbeles. Iekārtojot omulīgu stūrīti dārzā neformālai atpūtai, nevajag aizmirst par pašiem mazākajiem. Smilšu kaste bērniem ir lielisks brīvā laika pavadīšanas veids un izzinoša rotaļa. Ir iespējams iegādāties smilšu kastes ar un bez vākiem. Smilšu kaste ar vāku ir universāls risinājums, jo atverot to, ir iespējams iegūt arī jauku un ērtu sēdvietu.

Jautāsiet, kādēļ mūsu pašu ražotās mēbeles kļūst ar vien aktuālākas? Vēlamies domāt, ka tas ir lieliskās kvalitātes dēļ, vēl lieliskākā piedāvājuma un patīkamas cenas apvienojums, turklāt, mēbeles tiek veidotas ļoti universālas, lai iederētos jebkāda tipa interjērā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *