Kā labāk aizsargāt savu māju vai dzīvokli?

Kārdinājums saņemt ātru naudu vienmēr ir piesaistījis noteiktu cilvēku kategoriju. Gribēšana pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam kopā ar nevēlēšanos panākt materiālo labklājību ar darbu un arī centību, šāda veida cilvēkus mudina uz likuma pārkāpšanu – zādzību. Laika gaitā zādzību daudzums vienīgi pieaug. Šis moments liek citiem iedzīvotājiem atrast atbildīgāku variantu dzīvokļa drošības nodrošināšanas procesā, kad tiek skatīti dažādi drošības risinājumi. Un šobrīd bieži vien tā nav vienīgi signalizācijas uzstādīšana, ko uztur tehniskā apsardze, bet dažreiz arī fiziskā apsardze, pie īpaši svarīgiem objektiem.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/tehniska-apsardze/

Uz ko tad skatīties, tad, kad tiek izvēlēta apsardzes iespēja? Tipi kā arī iespējas

Vēlaties labāk pasargāt privātmāju? Šo varētu veicināt sekojoši drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība ar īpaši apmācītiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), tehniskās apsardzes izmantošana, dažādi inženiertehniskie varianti un vēl kombinētie drošības pasākumi. Tieši ar ko tad tie atšķiras savā starpā varēs lasīt tālāk.
Īpašumu sargā specializētie dienesti un to cilvēki – tieši šī aizsardzības metode arī tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, pie tam to jau var īstenot divos veidos: izmantojot organizācijas, kas tieši specializējas objektu aizsardzībā, vai nolīgstot atsevišķu sargu. Uzņēmumi, kas tad piedāvā cilvēkiem fiziskās apsardzes pakalpojumus, pašu darbu īsteno kvalitatīvi un vēl efektīvi, šo firmu darbinieki tomēr ir speciāli apmācīti un, protams, viņiem jau ir vajadzīgie aizsargāšanās līdzekļi (ieroči, apģērbs un aprīkojums. Šāda veida drošības organizēšanas process ir vienkāršs, tomēr diezgan izmaksu ziņā dārgs. Lētākais opcijas variants būtu sargs, ko arī, piemēram, iespējams nolīgt, izmantojot apsardzes firmas.
Tehniskā apsardze, kur ir izmantota signalizācijas uzstādīšana, kuras signāls nonāk uz “pulti”. Svarīgākie tehniskie līdzekļi objekta aizsardzībai būs speciāli signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas ierīces ir uzliktas pa aizsargājamās teritorijas perimetru un vajadzības gadījumā ziņo dienestam. Pie tam un tādā gadījumā ir 2 veidi, kur viens ir noslēgts līgums ar uzņēmumu, kur īpaši norīkots cilvēks seko situācijai klienta mājā. 2. izvēles variants ir, kad ziņa nokļūst uz īpašnieka telefonu un ziņo par situāciju.
Dzīvokļa apsardze izmantojot inženiertehnikas līdzekļus, kur tiek lietoti dzelzs režģi, žalūzijas uz logiem, kā arī triecienizturīga plēve. Šī veida variants viennozīmīgi ir lētāks un arī diezgan drošs, bet ugunsgrēka gadījumā varētu būt izveidots slazds pašam sev, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pēdējais variants ir apvienotie jeb kombinētie drošības risinājumi, kur varētu būt savienoti divi vai vairāki drošības risinājumu varianti. Tādā gadījumā var būt tiešām drošiem par dzīvokļa aizsardzību.

Kādi tieši priekšnosacījumi jāievēro izvēloties apsardzi?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kas jau sadarbojas ar dažādām apsardzes kompānijām, uzsver, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība, meklējot šādu uzņēmumu:
1) Pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, tā kā tieši pieredze parādās profesionālajā izaugsmē, kā arī pieredzējuši firmas darbības laikā daudz palielina iespējas un piedāvājumu.
2) Esošie Klienti. Labs apsardzes uzņēmums izceļas ar lielu klientu daudzumu, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Personāls. Sargājot vairākus objektus vai personas, protams, ir vajadzīgs ne tikai ievērojams speciālistu daudzums, bet arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas ir un būs gatavas doties prom pēc pirmā trauksmes signāla jebkurā diennakts laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Viennozīmīgi šis jau ir viens no aspektiem, kurš atšķir stabilu apsardzes firmu. Drošības panelis sniedz iespēju saņemt trauksmes signālu arī tad, ja objektā nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *