KĀDI LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI IR PIEEJAMI?

Dažāda veida kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, tikai agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Viss tas, ko varam uziet veikalu plauktos, ir dažādu loģistikas pakalpojumu kopuma rezultāts.

Loģistikas pakalpojumi sevī ietver katru soli no preces radīšanas, līdz nonākšanai līdz patērētājam. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra uzņēmumi un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu servisu. Kravas taksometrs, konteineru pārvadājumi, vietējie un starptautiskie kravu pārvadājumi ir tikai niecīga daļa no visa loģistikas servisa piedāvājuma. Tiek nodrošināti visa tipa kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus.

INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRA KLIENTA VAJADZĪBĀM.

Lai saņemtu optimālāko risinājumu kravu pārvadāšanai, katrs pakalpojuma pasūtītājs tiek vērtēts un tiek piedāvāts vispiemērotākais lielgabarīta kravas pārvadāšanas veids, balstoties uz kravas kategoriju un īpatnībām. Visi šie pakalpojumi sevī ietver arī kravu apdrošināšanu un muitas brokeru pakalpojumus. Līdzīgi tiek vērtētas arī negabarīta kravas, tāpēc, nav pamata uztraukumam, ka konkretā sūtījuma īpatnības varētu traucēt tā pārvadāšanai. Klientu viedoklis allaž ir vissvarīgākais, tādēļ, neatkarīgi no kravas pārvadāšanas veida, tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums, kas liks pastāvīgajiem klientiem turpināt sadarbību.

KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Katra krava var tikt pārvadāta dažādos veidos, īpaši piemērotos un drošos. Nenoliedzami viens no populārākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Ar auto var transportēt praktiski jebkāda tipa kravas. Pārvadāšanai ir iespējams izmantot atšķirīga veida transportu un to pielāgot kravas veidam. Pārvadāšanai var lietot mikroautobusus, tenta puspiekabes, refrižeratora tipa piekabes, negabarīta kravas platformas un atklātās platformas, kā arī, protams, lielus kravas auto. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravas pārvadāšanas formu, ko lieto īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas gadījumos. Šāda veida kravu pārvadājumi notiek ne vien ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravas pārvadājumiem. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti vairāki risinājumi, kā kravu nogādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Savukārt jūras ceļi, kravu pārvadāšanai, tiek izmantoti jau gadu simtiem ilgi, un skaidrs, ka laikam ritot, šis ir kļuvis arī par mūsdienās, vienu no populārākajiem veidiem kravu transprtēšanai uz salīdzinoši tālu galamērķi. Pakalpojums tiek piedāvāts transportēšanai uz populārākajām pasaules ostām, ieskaitot ASV, Singapūru un pat Filipīnas. Šādi ir viegli transportēt arī nestandarta kravas.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *