KĀDS IR BANKETU ĒDIENKARTES PIEDĀVĀJUMS?

Nākot tuvāk kādiem lielākiem vai arī maziem svētkiem, vienmēr svarīgs kļūst galda klāšanas jautājums un arī tas, kur un kādu kūku celt galdā viesiem.

Arī tad, ja jārīko banketi telpās vai arī izbraukuma banketi, ir vajadzīgs pirkt labu galda klāšanas pakalpojuma sniedzēju, lai nebūtu jāviļas gan cenā, gan ēdiena daudzumā. Konditorejas Rīgā bieži var piedāvāt ne vien galda klāšanas pakalpojumu, bet pieņem arī individuālus pasūtījumus vairāka stila ēdienu un konditorejas izstrādājumu gatavošanai. Tuvojoties dažāda stila jubilejām, nenoliedzami aktuāls rodas jautājums par to, kur dabūt garšīgu kliņģeri vai arī kas cep tortes pēc pasūtījuma. Bez Šaubām netrūkst ēdināšanas servisa sniedzēji, jo šī ir ļoti pieprasīta sfēra – ēst gribētāju būs vienmēr!

KONDITOREJAS PREČU PASŪTĪŠANA BANKETIEM.

Ikviens, kurš mīl saldumus priecāsies par kūkām, kūciņām, rauši, tortēm, desertiem, bulciņām un visu ko citu, kas liekams uz kārā zoba. Ja izvēlaties kūku pirkt pie konditora, tad ir rekomendējams iepazīties ar pieredzi, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un līdz ar to vai piedāvātā cena būtu piemērota piedāvājumam. Iesakām meklēt pakalpojuma sniedzēju, kuram cenu attiecība saviem pakalpojumiem ir samērīga.  Tortes pēc pasūtījuma Rīgā būs opcija veidot pie atšķirīgiem konditoriem individuāli vai arī dabūt konditorejā uz vietas. Individuāla pasūtījuma darbi vienmēr būs nedaudz dārgāki kā jau gatavie, ko varam redzēt vitrīnās un nopirkt jebkurā mirklī, tādējādi ar to būs jārēķinās pirkuma veikšanas brīdī.

Banketa galdu klāšana būs vēl viens populārs sabiedriskās ēdināšanas veids, kas ir populārs visā pasaulē. Popularitātes ziņā galdu klāšanas pakalpojums ir tik pat izplatīts kā kūku un kliņģeru cepšana vai uzkodu pasūtījumi. Dažāda tipa banketi telpās kā arī ārpus tām, būs ļoti populāri gada siltākajos mēnešos, bet pieprasīti ir visu cauru gadu lielāku un mazāku pasākumu viesu paēdināšanai. Lielu lomu banketa galda klāšanā spēlē cenas un līdz ar to daudzuma attiecība, tieši tāpēc pircējiem vēlams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditorejas vai galdu klāšanas kompāniju. Protams, banketa galda klāšanas pakalpojums no ēdinātaja puses, ir izstrādāts gan ēdienkartes ziņā, gan dažādu citu blakus pakalpojumu sakarā. Pasūtījums ir augstākās kvalitātes, svaigs un, saprotams,  gatavots īsu brīdi pirms celšanas galdā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *