KĀDUS LOGUS IZVĒLĒTIES SAVAM MĀJOKLIM?

Kad pienācis laiks domāt par logiem, kas kalpos Jūsu mājoklī, klientiem mūsdienās ir daudz un dažādas iespējas no kā izvēlēties. Visbiežāk, klientu izvēle krīt par labu plastmasas logiem, taču arī koka logi un alumīnija logi ar vien biežāk redzami dažādu namu fasādēs. Lai ēkā kopumā nodrošinātu lielisku energoefektivitāti, ar labiem logiem un skaistu palodzi būs par maz. Labas ārdurvis ir vēl viens energoefektivitātes celšanas objekts. Dzelzs ārdurvju montāžai izvēlas gan tie, kuri dzīvo privātmājās, gan dzīvokļos. Jau 20 gadu garumā PVC logu montāža ir top izvēle dažādu klientu vidū. Jumta logu montāžai PVC vai alumīnija lgi būs labākā izvēle.

PVC LOGU ALTERNATĪVAS

Logu montāžas uzņēmumi klientiem piedāvā dažādas alternatīvas PVC logiem(vairāk informācijas skatīt šeit – pvc durvis). Klienti var izvēlēties arī koka vai alumīnija rāmja logus. Ja vēlaties ugunsdrošus logus, tad alumīnija konstrukcijas būs labākais risinājums. Komercprojekti un industriālo ēku celtniecībā, alumīnija logi ir vislabākā izvēle, jo ir ļoti izturīgi gan tehniski, gan vizuāli. Tps ir viegli pielāgot fasādei, jo rāmjus iespējams notonēt pēc vajadzības. Klienti arī labprāt izvēlas koka logus. Ja iedomājamies par veco laiku koka logiem, tad mūsdienās pieejamie no tiem ļoti atšķiras un dažkārt pat nav atšķirami no PVC logiem. Funkcionāls koka rāmis sevī ietver tādu pašu advancētu stikla pakešu konstrukciju, kā plastmasas logi.

APDARES DARBU VEIKŠANA PĒC LOGU MONTĀŽAS

Palodzes ir svarīgs apdares darbu elements gan iekštelpās, gan arī ārpusē. Montāžas darbi tiek ievietoti tāmē, lai varētu optimāli izvērtēt visas kopējās izmaksas. Visbiežāk apdares darbus ne tikai veic, bet arī uztic veikt logu montāžas uzņēmumam pēc darbu beigām, jo kura gan ir vēlme meklēt vēl citus pakalpojumu sniedzējus?

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *