Kamīnkrāsnis – ērts variants

Kamīni nodrošina ātru siltumatdevi, pietam tie papildina interjeru un noskaņa kļūst daudz patīkamāka. Kamīnkrāsnis domātas arī garšīgu ēdienu pagatavošanai, jo tās uzsilst pakāpeniski un spēj noturēt siltumu daudzas stundas.

Turpretim stūra kamīni brīnišķīgi iederēsies arī nelielā telpā, tādēļ varēsiet izstrādāt interjeru, kā vien gribat. Granulu kamīni ir atšķirīgi – vieniem ir vajadzīgs īpašs režģis kurināmā novietošanai, bet otriem – nē. Somijā ražotās krāsnis veidotas no ļoti ekoloģiskiem, kvalitatīviem materiāliem, tādēļ to lietderības koeficients ir pārsteidzoši augsts. Šeit apskatāms preču katalogs!

Pirts parocīgās malkas krāsnis

Pirts krāsnis tagad ir parocīgākas, turklāt tām ir speciālas tvertnes akmeņu novietošanai. Somu malkas krāsnis paredzētas neskaitāmiem māju projektiem, tādēļ atsevišķas šīs krāsnis var iekurināt no pirts priekštelpas. Ziepjakmens krāsns apdarei ir pati labākā ideja, jo siltums saglabājas daudz ilgāk un nav jāuztraucas par virsmas tīrīšanu ar spēcīgiem līdzekļiem. Krāsnis atbildīs Jūsu vajadzībām un telpas parametriem, jo iespējams izvēlēties individuālu dizainu. Savā pirtī jutīsieties vēl labāk kā varat iztēloties, jo gaiss būs ļoti patīkams un noteikti nebūs ilgi jāgaida, lai tā pilnībā uzsiltu.

Kā piemeklēt plīti virtuvei?

Malkas plītis visnotaļ iederas lauku mājās, dzīvokļos un citās vietās, tomēr ļoti svarīgi izvēlēties to modeli, kas pēc visiem parametriem vislabāk atbilst Jūsu iecerēm. Plītis ar plašu cepeškrāsni ir nevainojams risinājums arī mazām telpām, jo Jūs uzreiz iegūstat iekārtu, kas veic vairākas noderīgas funkcijas. Plītīm ir uzticamas un kvalitatīvas durtiņas, tāpēc nebūs jābaidās par to, ka neliela dzirkstele varētu nokrist uz grīdas. Nepārspējamā ziepjakmens apdare ir ļoti iecienīta, jo tai nekādā ziņā nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, ūdens un daudzas citas ārējās ietekmes, tāpēc plīts vēl ilgi būs kā jauna.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *