KANVA APDRUKAS UN KOLĀŽAS JŪSU MĀJOKLIM

Jebkurā telpā siena ir vislielākais un pateicīgākais objekts telpas dekorēšanai. Izmēģinot vairākus veidus kā izvietot aksesuārus uz sienām, ir iespējams vizuāli samazināt vai palielināt telpas izmērus, liekot akcentu uz svarīgāko. Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams realizēt ar dažādu kanvu izvietošanu uz sienas.

Kanvu foto ir audekla gabals, kas tiek uzvilkts uz koka rāmja un, pēc tam, uz tā var gleznot, zīmēt vai pat apdrukāt. Bieži vien esošie un potenciālie klienti izvēlas kanvas apdrukāt ar kādu sev aktuālu, mīļu un svarīgu foto, ko ir iespējams izveidot arī kā kanvu kolāžu. Kolāžas izmēra kanvas ir ieteicams izvietot ar nelielu 3-5 centimetru atstatumu vienu no otras.

KAS JĀZINA PAR AUDEKLA KOPŠANU?
Kanva nav vien apdrukāts auduma gabals uz rāmja. Katra izgatavotā kanva tiek apstrādāta ar speciālu laku, kas sargā kanvu no putekļiem un UV stariem, kas var kaitēt attēla kvalitātei ilgtermiņā. Šī iemesla dēļ, kanvu būs iespējams novietot pat pie visgaišākās sienas, nebaidoties par to, ka tā varētu izbalēt. Lai kanva uz audekla izskatītos efektīvi un arī skaisti, ieteicams izvēlēties attēlus ar attiecīgu izšķirtspēju. Ja attēla kvalitāte būs zema, tad apdruka būs graudaina vai arī izplūdusi, pikseļaina un visādi citādi nekvalitatīva. Apdrukai būs iespējams izmantot fotogrāfijas, kas ir izmērā no 2-50 megabaitiem. Ja jāizvēlas attēla formāti, tad vislabākie ir .jpg vai arī .png. Ja vēlaties izgatavot kanvu ar cita izmēra attēlu vai attēla formātu, nepieciešams sazinātis ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par iespējām. Kanvas parasti tiek apdrukātas vienu līdz divu darba dienu laikā.

AR KĀDĀM IZMAKSĀM JĀRĒĶINĀS PASŪTOT KANVU?
Kanvas galējās izmaksas, veidojas, balstoties uz vairākiem kritērijiem. Liela loma cenas noteikšanā ir tam, vai nepieciešams izgatavot vienu kanvu, vai vairākas, tādā veidā izveidojot kolāžu. Tālāk svarīgs rādītājs cenas noteikšanā būs kanvas izmērs. Mazākais kanvas izmērs ir 20×30 cm, savukārt lielākais 120×180 cm lielumā. To cena svārstās no dažiem desmitiem eiro par mazāka izmēra kanvas apdrukāšanu, līdz pat pāris simtiem eiro par lielizmēra druku.To, kā kanva izskatīsies uz sienas, būs iespējams uzzināt jau brīdī, kad tiek veidots pieteikums elektroniski, bez tam, šādi arī iespējams izvēlēties kanvas izmēru, formu, veidu un arī efektus, kas tiek piemēroti attēlam.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *