KAS JĀZINA PIRMS BRIĻĻU UN LĒCU IEGĀDES?

Ar vien vairāk briļļu lietotāju izvēlas ikdienā lietot lēcas, jo to nēsāšana ir ne vien ērta un vienkārša, bet arī iespējams to izmantot kā savdabīgu stila elementu, piem., mainot acu zīlīšu krāsu.

Tuvredzības un tālredzības koriģējošās kontaktlēcas ir pieejamas plašā izvēlē kā arī ar dažāda veida optiskajām dioptrijām, kā arī nedrīkst aizmirst to, ka ir iespējams pasūtīt kontaktlēcas arī cilvēkiem, kuriem ir konstatēts astigmatisms vai arī redzes korekcijas vajadzīga gan tuvumam, gan tālumam. Online kontaktlēcu piedāvājums ir daudz plašākā klāstā kā optikas veikalos uz vietas, tādēļ šo piedāvājumu nevar neizmantot. Tā pat online ir iespējams iegādāties saulesbrilles, briļļu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un arī dažādus aksesuārus, kas briļļu kā arī lēcu nēsāšanu ikdienā padarīs vienkāršāku.

KĀDAS LĒCAS IESPĒJAMS NOPIRKT TIEŠSAISTĒ?
Mūsdienās kontaktlēcas ir iespējams lietot pie teju jebkāda veida optiskajām vajadzībām jebkuram klientam. Iegādei ir pieejamas dažāda veida kā arī stila kontaktlēcas, kas atšķras ne tikai ar optisko dioptriju stiprumu, bet arī dizainu. Aktuālas kļūst lēcas, ko ir iespējams valkāt pat pusgadu. Katrā ziņā piekritīsiet, ka tas ir ļoti komfortabli, it sevišķi, ja iepriekš ir valkātas brilles. Tiem, kuri slimo ar astigmatismu, ir pieejamas toriskās lēcas. Lēcas iespējams valkāt arī tiem cilvēkiem, kuriem redzes korekcija ir būtiska gan, lai redzētu tuvumā, gan tālumā – tās sauc par multifokālajām kontaktlēcām. Pēdējos gados kontaktlēcas funkcionē ne tikai kā redzes korekcijas līdzeklis, bet arī stila elements. Ir iespējams atrast iegādei lēcas, kurām nav optisku dioptriju, taču ir krāsains vizuālais izskats. Maldīgi būs uzskatīt, ka šādas lēcas bojā redzi, gluži pretēji – tās vispār nekaitē acu veselībai un rdzei kā tādai, turklāt, ir iespējams pasūtīt šādas lēcas arī ar optiskām dioptrijām.

Pirms kontaktlēcu un arī briļļu pirkšanas, ir obligāta optometrista vai acu ārsta konsultācija, lai noteiktu kurš no redzes korekcijas līdzekļiem būtu vispiemērotākais. Tas ir jādara, lai atrastu piemērota suma brilles un kontaktlēcas, ar kurām koriģēt redzi tā, lai tas nebūtu kaitīgi veselībai. Lēcu interneta iepirkšanās vietnēs ir iespējams atrast visplašākā klāsta kontaktlēcas un, nepieciešamības situācijā var veikt arī speciālu pasūtījumu.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *