Ko tad darīt, kad automašīnas vai mājas durvis aizcirtās un tad neveras vaļā?

Diezgan bieži gadās dažādas situācijas, kad ir vajadzīga piespiedu durvju atvēršana un neviens nav aizsargāts no nepatīkamām situācijām, kuras saistās ar durvju slēdzenēm, pat neskatoties uz to kvalitāti. Un pirmā lieta, par ko aizdomājas ikviens no mums: ko izdarīt? Kaut kādā veidā jau ir jāiekļūst mājoklī, pie tam nemaz nav vēlmes radīt sev lielas izmaksas, kuras prasīs pilns durvju remonts. Kur atrast palīdzību šajā gadījumā? Labāk, ja mājvieta jau ir ar apdrošināšanu un var būt pieaicināta sos durvju atvēršana. Taču, ja nav apdrošināšanas? Pašam labāk nebojāt mājokļa ārdurvis, taču labāk doties tieši pie speciālista, kad atslēgu serviss realizēs visus darbus efektīvi un nesabojās Jūsu ārdurvis.

Uzzināt vairāk – https://sosservice.lv/durvju-atversana/

Kādēļ var būt vajadzīgs durvju remonts Jūsu mājām?

Kas ir tas, kas var būt par cēloni tam apstāklim, kad Jūsu mašīnas vai arī dzīvokļa slēdzene sabojājas? Kā pamata iemesls varētu būt slēdzenes pienācīgas aprūpes trūkums, kura rezultātā varētu būt vajadzīgs slēdzeņu serviss. Vismaz reizi divos mēnešos mehānisms jātīra un jāapstrādā ar īpašu līdzekli. To var attiecināt uz jebkāda tipa slēdzenēm, tā kā, piem., gan auto durvju atvēršana, tā arī seifu atvēršana var būt apgrūtināta. Kā vēl viens cēlonis bojājumiem varētu būt vandālisms, kad slēdzenes caurums tika aizpildīts ar līmi vai sērkociņiem. Arī šajā variantā var būt nepieciešams durvju remonts. Kad bija mēģināts ielauzties dzīvoklī, kā seku rezultātā slēdzene sabojājās, šajā gadījumā tiešām būtu vēlams ārkārtas slēdzeņu serviss, lai aizsargāt savu dzīvokli. Nenoliedzami slēdzenes varētu būt arī nolietotas, tas var novest pie tā, ka arī auto atvēršana varētu būt problemātiska.

Ir vajadzīga neparedzēta ārdurvju labošana? Kur tad griezties?

Protams, ja būs nepieciešams slēdzeņu serviss, parādās vēlme uziet tādu profesionāli, kurš veiks savu darbu tik uzmanīgi un profesionāli, lai Jums vēlāk nebūtu nepieciešams pilns durvju remonts. Par to var runāt arī, kad ir vajadzīga iesprūdušu auto durvju atvēršana. Taču pirms būs izvēlēts, kāds īpašs durvju serviss, apskatiet atsauksmes par šo vietu. Papētiet kompānijas vietni, jo tā jau ir uzņēmuma seja. Nebūtu vēlams atslēgu serviss, kur darbības piedāvājums atrast ielas brošūrās, jo šeit var saskarties ar sliktiem darbiniekiem, kuri pie tam var sataisīt dublikātu no Jūsu atslēgām.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *