KREDĪTU APVIENOŠANA.

Ļoti daudzi aizdevēji Latvijā piedāvā iespēju apvienot esošos kredītu maksājumus pie citiem kreditoriem, vienā maksājumā un maksāt vienu summu katru mēnesi līdz parāda dzēšanai. Tā ir lieliska iespēja visus ikmēneša kredītu maksājumus apvienot vienā maksājumā, vienam konkrētam aizdevējam, nevis vairākiem. Ērta ikmēneša maksājumu pārvaldīšana ļoti atvieglo dzīvi ikvienam, neatkarīgi no tā, vai ir kredītsaistības vai nē. Šādi ir iespējams arī samazināt procentu maksājumus un pagarināt atmaksas termiņu. Nav noteikts skaits aizdevumu, ko apvienot, galvenais nosacījums, lai summa nav zemāka par 500 eiro un nepārsniedz 7500 eiro. Pārkreditācija bez ķīlas dod iespēju klientiem savas kredītsaistības dzēst sešu gadu laikā. Procentu likmes ir ļoti saistošas, protams, atkarīgas no aizdevuma summas un svārstās no 9%-45%. Katrs pieteikums tiek izskatīts maksimums stundas laikā un nekavējoties klients tiek informēts par lēmumu. Jaunie aizdevuma noteikumi stājas spēkā ar līguma parakstīšanas brīdi. Nav arī jāuztraucas par citu kreditoru informēšanu. Jaunais aizdevējs to izdarīs Jūsu vietā!

Uzzini vairāk – https://www.onefinance.lv/kreditu-apvienosana/

PĀRKREDITĀCIJAS PROCESS REALITĀTĒ?
Pārkreditācija notiek ļoti ātri un vienkārši. Pirms kāda laika ātrie kredīti guva milzu atsaucību un līdz ar to ieguva arī ļoti daudz jaunu klientu. Ja Jums ir vairākas kredītsaistības pie šāda veida aizdevējiem, tad aizdevumu apvienošana ir lielisks veids kā visus maksājumos apvienot vienā un iegūt ilgāku laiku parādsaistību dzēšanai. Protams, ka to visu izdarīt var tiešsaitē, un nav vajadzības iziet no mājām, lai dotos uz banku vai citu kredītiestādi. Kredītu apvienošana online ir ļoti ērta un to var pieteikt un nokārtot no jebkuras vietas pasaulē 24 stundas diennaktī.

PĀRKREDITĀCIJAS NOSACĪJUMI.
Kādi tad īsti ir noteikumi, kas ir jāievēro visiem tiem interesentiem, kuriem ir kļuvusi aktuāla kredītu apvienošana? Ļoti daudziem par atvieglojumu, varam droši apgalvot, ka, lai pieteiktos kredītu apvienošanai online, nav nepieciešama ķīla. Bet, jāņem vērā divi citi svarīgi nosacījumi, proti, nepieciešama stabila darba vieta un ienākumi, kā arī kredītvēsturei ir jābūt nevainojamai. Kredītu apvienošanai var pieteikties ikviena persona, vecumā no 21-70 gadu vecumam. Svarīgi, lai būtu pieejams arī konts kādā no Latvijas bankām un personu apliecinošs dokuments. Jāpiebilst, lai līgumu parakstītu elektroniski, būs nepieciešams elektroniskais paraksts.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *