KVALITATĪVAS KONTAKTLĒCAS ONLINE

Lēcu valkāšana ikdienā kļūst ar vien populārāka to cilvēku vidū, kuriem ir kāda tipa redzes problēmas. Tas būs komfortabls un arī vienkāršs risinājums ikvienam, kuriem nav vēlēšanās valkāt brilles, vai nepieciešams kāds alternatīvs risinājums redzes korekcijai ikdienā.

Optikas preču vai produktu veikalos ir pieejamas visas lēcas, un sev piemērotas atradīs katrs – gan tie, kuriem ir tuvredzība, gan tālredzība, gan tie, kuri kontaktlēcas grib nēsāt kā atsevišķu stila elementu. Acu kontaktlēcas ir nopērkamas arī tiešsaistē, turklāt, bieži tās iegādāties interneta platformās ir izdevīgāk un arī izvēle ir lielāka, kas noteikti būtu viens no noteicošajiem faktoriem tam, kādēļ daudzi izvēlas iepirkties tiešsaistes veikalos. Tiešsaistes optikas preču vietnēs ir iespējams nopirkt arī briļļu un kontaktlēcu kopšanas aksesuārus, tajā skaitā arī saulesbrillēm.

OPTISKĀS UN KRĀSAINĀS LĒCAS TIEŠSAISTĒ.
Optikas produktu e-vides veikalos ir atrodamas dažāda stila brilles kā arī lēcas, kas būs piemērotas jebkura apmeklētāja nepieciešamībai. Iegādei ir pieejamas dažāda veida kā arī stila lēcas, kas atšķras ne tikai ar optisko dioptriju stiprumu, bet arī dizainu. Aktuālas kļūst lēcas, ko ir iespējams valkāt pat 6 mēnešus. Visādā ziņā piekritīsiet, ka tas ir ļoti ērti, it sevišķi, ja iepriekš ir valkātas brilles. Ir iespējams nopirkt arī toriskās kontaktlēcas, kas domātas tiem, kuriem ir konstatēts astigmātisms. Lēcas iespējams valkāt arī tiem cilvēkiem, kuriem redzes korekcija ir obligāta gan, lai redzētu tuvumā, gan tālumā – tās sauc par multifokālajām lēcām. Pēdējos gados kontaktlēcas darbojas ne vien kā redzes korekcijas līdzeklis, bet arī stila elements. Ir iespējams atrast iegādei lēcas, kurām nav optisku dioptriju, taču ir krāsains vizuālais izskats. Maldīgi būs uzskatīt, ka šādas lēcas bojā redzi, gluži pretēji – tās vispār nekaitē acu veselībai un rdzei kā tādai, turklāt, ir var pasūtīt šādas kontaktlēcas arī ar optiskām dioptrijām.

KĀDI ĀRSTI JĀAPMEKLĒ PIRMS BRIĻĻU UN KONTAKTLĒCU PIRKŠANAS?
Acu ārsta vai optometrista konsultācija pirms lēcu vai briļļu iegādes, nekad nenāks par ļaunu, pie tam, lielā daļā optikas veikalu tā pat ir obligāta nepieciešamība precīzu optikas preču vai produktu iegādei. Optometrista pakalojumus nodrošina visos optikas preču veikalos, kur iespējams arī veikt redzes pārbaudi un arī noteikt to, kāda asuma kontaktlēcas būtu nepieciešams nopirkt un valkāt ikdienā. Nekad nevajag lietot kontaktlēcas un brilles, kas nav atbilstošas Jūsu redzes stiprumam kā arī vajazībām, jo tas var ne vien bojāt redzi, bet veselību kopumā – reiboņi, galvassāpes uc. problēmas.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *