Metālapstrādes uzņēmumi Latvijā.

Ražotāju starpā, amatnieki vienmēr ir bijuši vērtēti augstu, bez tam, ne tikai senos laikos, bet arī mūsu laikos. Arī mūsu laikos cilvēku māka rīkoties ar šiem materiāliem ir augsti novērtēta, tāpēc kalēja kā arī galdnieka darba rezultāti tiek novērtēti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums ir veidots vienā eksemplārā. Šodien īpaši pieprasīti ir dažāda stila metāla izstrādājumi, izgatavoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan ražoti rūpnieciskos nolūkos. Metālapstrādes meistaru darbu sarakstā varam uziet visu, sākot ar vairākiem interjera un arī mākslinieciskā priekšmetiem, gan arī vārtiem, žogiem, margām un pat logu restēm, kā arī pieejam panduss izgatavošana. Arī metāla sijas ir plaši izplatīts produkts.

 

Dzelzs kāpnes privātmājām un arī firmām.

Nedaudz vēl par margu un arī trepju izgatavošanu. Metālapstrāde jau ļoti ilgi vairāk nav pielīdzināma padomju gados pierasto metāla izstrādājumu izskatam un arī kvalitātei. Tehniskās versijas divdesmit pirmajā gadsimtā bieži sniedz ne tikai plašākas izgatavošanas opcijas, bet arī vizuālā noformējuma izstrādi un galaprodukta uzstādīšanu. No metāla veidotās trepes varētu būt dažnedažādi veidotas un arī pielāgotas pasūtītāja vajadzībām. Trepju komplektācijā nenoliedzami ietilpst arī margas. Margas var kalpot kā lielisks dizaina objekts, komplektā ar drošību. Margu kopējam dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums ir izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un citiem kritērijiem.

 

Vārti un metāla žogi par pieņemamām cenām.

Pie kalējiem nereti tiek pasūtīti ari metāla žogi un vārti. Vai ir iespējams iegūt vēl labāku sargu mūsu īpašumam par dzelzs vārtiem vai arī žogu, kas tiek veidots ņemot vērā daudzas īpašuma kā arī apkārtnes īpatnības? Pieprasīts pasūtījuma veids ir arī dzelzs restes, kuras ir uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis pagalmā. Daudziem logu restes veido asociācijas ar cietumu, taču tas ir aplami. Restes mūsdienās tiek dekorētas ar dizaina elementiem un izlocītas dažādos veidos, paturot to funkcionalitāti.

 

Metāla restes un arī citi produkti.

Metālapstrādes gala produkti var būt ļoti dažādi. Ja gribat veikt pasūtījumu savai iecerei, dizaineri labprāt izveidos datalizētu skici, kurā ērti aplūkot to, kā pasūtījums varētu izskatīties, gan to, kā tas iekļausies interjērā vai arī apkārtējā vidē.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *