MODERNI SIENAS ROTĀJUMI JEBKURAI MĀJAI.

Ja ņem vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās darbojas kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Ja izvēlaties piemērotus materiālus un stila detaļas telpas iekārtošanai, ir iespējas radīt brīnišķīgu atmosfēru un pat vizuāli sekmēt mājas izmēru.

Pēdējos gados klienti dod priekšroku dažāda veida drukas darbu izvietošanai pie mājokļa vai biroju sienām. Taču, daudzi joprojām īsti neizprot kanvu nozīmi – tas ir audekla gabals, kas ir uzvilkts koka rāmim, un to var apstrādāt pēc sirds patikas, ieskaitot, apzīmēt un pat apdrukāt. Parādoties iespējām izstrādāt kanvas kolāžas, ļoti daudzi izvēlas tieši šāda veida drukas darbus sava mājokļa iekārtošanai. Kolāžas var tikt konstruētas no teju jebkāda tipa attēla, ko klients vēlas uzdrukāt uz kanvām, taču jāzina tas, ka pasūtot šāda stila kanvas darbus, starp attēliem pie sienas jāievēro vismaz dažu centimetru atstarpe. Uzzini vairāk te!

LABĀKIE LĪDZEKĻI KANVAS KOPŠANAI?

Maldīgi uzskatīt, ka kanvas ir vienkārši apdrukāti auduma gabali, ko pakarināt pie sienas. Jebkura kanva, neatkarīgi no tā, vai pasūtīta individuāli vai nopirkta jau gatava, ir speciāli apstrādāta, lai pasargātu to no izbalēšanas, smērēšanās un vairākām citādām nepatīkamām likstām. UV staru ietekmē attēls var sākt izbalēt vai pat deformēties, šādā veidā kanvas attēlu vai arī kolāžu sabojājot un arī padarot estētiski nebaudāmu. Kanvas kopšana mājas apstākļos neprasa daudz pūļu, jo ir viegli tīrāma ar mīkstu drāniņu. Attēla kvalitātei būs viena no galvenajām lomām labas kvalitātes apdrukas rezultātam. Minimālais fotogrāfijas izmērs, ko printēt uz kanvas, ir divi MB. Taču, ja runājam par formātiem, tad apdrukai pateicīgākie ir.jpg un arī .png formāti. Lai kanva rotātu Jūsu mājokļa sienas, nav jāpaiet ilgam laikam, jo, visbiežāk, kanva tiek izgatavota vienas darba dienas laikā, ja viens pasūtījums nav liels komplicēts.

KĀ NOSKAIDROT KANVAS CENU?

Kanvas cenas drukas darbnīcā nosaka atšķirīgi faktori. Viens no faktoriem, kas nosaka to, cik maksās kanvas izgatavošana, ir kanvas veids – kolāža vai viena kanva. Pēc tam, loģski, jāsaprot kanvas izmēri. Kanvu izmēru variācijas ir dažādas – sākot no 20×30 centimetriem līdz pat teju diviem metriem garumā un platumā. Kanvu cena svārstās no dažiem desmitiem eiro par mazāka izmēra kanvas apdrukāšanu, līdz pat pāris simtiem eiro par lielizmēra druku. To, kā kanva izskatīsies uz sienas, ir iespējams uzzināt jau brīdī, kad tiek veidots pieteikums elektroniski, bez tam, šādi arī iespējams izvēlēties kanvas izmēru, formu, veidu un arī efektus, kas tiek piemēroti attēlam.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *