NO ATPŪTAS KRĒSLIEM LĪDZ KONFERENČU KRĒSLIEM

Vai kādreiz esi aizdomājies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsli ir ne tikai lieta, uz kā sēdēt – tie uzbur arī iespaidu par telpas kopējo stilu un reflektē raksturu. 

Nav svarīgi, vai jūs interesē bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli, vai vēlies nomāt bāra krēslus– dizainakresli.lv neapšaubāmi ir vislabākā izvēle labākajam risinājumam.

Dizainakresli.lv  ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu ražošanas pieredzi krēslu izstrādē.

Kādēļ dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir izcila kvalitāte – uzņēmums garantē šo krēslu ilglaicību un nemainīgu izturību.  Otrkārt, elegance – liekti līmētā finiera krēsli ir īpaši ar skaistām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo saplākšņa krēsli ir ļoti viegli – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tie ir ērti pārvietojami. Vēl jo vairāk – šie krēsli ir gaumes etalons, jo tos ir radījuši pasaulē slaveni un pazīstami dizaineri, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), kā arī citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvāto produkciju? Šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos pieredzi krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Dizainakresli.lv zina, cik izšķiroša nozīme ir niansēm un ieturētam stilam, tāpēc uztic krēslu dizaina radīšanu starptautiski atzītiem dizaina māksliniekiem.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tādēļ tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Lai arī dizaineri ir no ārzemēm, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir nozīmīgs fakts, tāpēc ka tas ietekmē ne tikai mēbeļu piegādāšanas izmaksas un laiku, bet tā ir arī ļoti laba iespēja iepazīt noskatītās mēbeles klātienē kamēr pirkums vēl nav izdarīts, un vajadzības gadījumā saņemt konsultāciju par personalizētiem pasūtījumiem.

Dažāda veida krēsliem ir arī citas prasības, kam jāpievērš uzmanība – ja gribat iegādāties krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāizvēlas tādi, ko ir ērti tīrīt.

krēsli ir ērti saliekami kopā kompaktai uzglabāšanai vai pārvietošanai

 

Ja jūs apzināties, cik nozīmīgi ir tas, lai krēsli kalpotu ilgstoši un izskatītos patīkami, tad jums jāpasūta tie no uzņēmuma, kas bāzējas tepat Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par personīgu pieeju katram klientam. Latvijas uzņēmumi jūtas atbildīgāki savu klientu priekšā, jo tikai šādi strādājot var ilgstoši noturēt nemainīgi nevainojamu slavu.

Dizainakresli.lv pavisam noteikti ir respektabls sadarbības partneris , ja meklējat ideālas mēbeles, jo labas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāla apkalpošana te būs nemainīgas vērtības – sākot no virtuves iekārtošanas un beidzot ar varena uzņēmuma konferences apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība visos gadījomos, kas garantē  izdošanos vismaz par 50 procentiem – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava biznesa iekārtošanu. Izvēlies gudru un modernu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *