Palodzes un logi – mājas dvēsele

Tad, kad Jūs meklējat atbildi uz jautājumu – kādi pakešu logi būs piemērotākie? Šeit nepietiek tikai ar to no kāda tie ir materiāla, alumīnija logi vai arī pvc logi, tā nav vienīgā lieta par ko domāt. Svarīga lieta būs, cik daudz logiem ir kameru, kāds ir to rāmis kā arī vērtnes. Bez šaubām, iespējams pilnībā uzticēties izvēlētajai kompānijai un izteikt tikai, cik daudz gatavi maksāt. Tomēr labāk būtu iepazīties un uzzināt vairāk par piedāvājumu tirgū – kādi tad logi ir kvalitatīvākie, kādi tad konstrukcijas elementi kalpo ilglaicīgāk un kāda tieši veida palodzes būs vajadzīgas Jūsu mājai.

Koka logi vai plastikāta logi, ko skatīties?

Koka logi vai pvc logi, šī izvēle ir jau jāveic mājas celtniecības stadijā. Ja gribat ekoloģiskumu un dabiskuma pieskaņu mājai, tad labākā izvēle ir koka logi. Taču jāapzinās, ka šī veida logi ir neizdevīgi dēļ to cenas un pamatīgās kopšanas. Turpretim plastikāta logi kalpo ilgi, izmaksā mazāk un ir viegli kopjami. Alumīnija logi bieži vien tiks izvēlēti lielās ēku konstrukcijās – rūpnīcās un ražotnēs. Šeit ir laba ugunsizturība un tie ir viegli pēc to masas. Alumīnija logi privātmājām parasti netiek izvēlēti. Pēc logu izvēles ne mazāk svarīga lieta ir palodzes, tām jābūt atbilstošām logiem, bet arī jāpilda savas funkcijas.

Kurā vietā ir sastopami labākie logi Rīgā?

Mūsdienās vietas, kurās varētu būt pasūtīti pakešu logi, ir tik daudzas. Bez tam parasti, tur, kur tiks pasūtīti logi, tiek piedāvātas ne vien palodzes, bet pat bīdāmās durvis. Kam pievērst uzmanību pārdevēja un ražotāja izvēlē? Bez šaubām, ka galvenā lieta ir atsauksmes. Ja uzņēmums vēl ir nezināms, apskatiet kādu ražotāju logi tiek piedāvāti. Varbūt tiek piedāvāti koka logi un alumīnija logi? Izpētiet logu konstrukcijas un preču piedāvājumu. Aprunājaties ar pārdevēju, noskaidrojiet, ko tie vēl piedāvā. Svarīgi ir, lai būtu piedāvāta arī logu uzstādīšana. Pēc aprunāšanās parasti var saprast cik zinošs pārdevējs ir.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *