Pareizie apavi – kā tos atrast?

Kā gan pasakā par Pelnrušķīti tā kļūtu par princesi, ja stāstā nebūtu slavenās kristāla kurpītes. Nav jābūt pasaku varonei, lai dotos uz jebkuru apavu veikalu un pielaikotu kurpes. Pareizas apavu pāris var izrādīties kas vairāk par ikdienišķu nepieciešamību. Tas var arī noderēt kā brīnišķīgs sarunas iesākums, iemesls saņemt komplimentu no kolēģa vai arī labas omas iemesls ceļā uz brokastīm ar ģimeni. Jaunu apavu iegāde sagādā prieku – kamēr drēbes un rotas liek justies īpaši skaisti, tieši apavi visvairāk ietekmē mūsu gaitu, stāju un staltumu. Ir cilvēki, kuri atzīst, ka apavi ir viņu atkarība – tos vienlīdz sajūsmināti pērk gan Austrālijā, gan Argentīnā, kā arī Dienvidāfrikā un Somijā. Zoles ir kā otrā, daudz biezākā un izturīgākā āda mūsu pēdām, lai tās palīdzētu mums doties pretī spožākai nākotnei.  Pieejamas arī skaistas mugursomas!

Katram priekšnamā ir rinda ar apaviem: ikdienas apavi, sporta apavi, brīvā laika apavi, svētku apavi, mājas apavi. Katram pārim ir tā funkcija, bet tās var arī pārklāties. Ražotāji ir attīstījuši ražošanu un dizainu, kas ļauj apavu pārim pielāgoties dažādām vajadzībām. Ērti apavi sportam labi noder arī iepērkoties, bet neuzkrītošas balles kurpītes var nēsāt arī ofisā. Bērnu apavu dizains atkāpjas no vienkāršotā stila, bet vīriešu apavi un sieviešu apavi arvien biežāk ir savstarpēji maināmi. Sporta apavi ir ļoti populāri jauniešu vidū, tos ikdienā nesmādē ne puiši, ne meitenes. Jau sen ir garām laiki, kad sporta mugursomas kalpoja, vien treniņzāles apmeklējumam, tās pārsvarā izmanto visām citām dzīves situācijām nevis treniņa aksesuāriem. Apavu radītāji neminstinās eksperimentēt ar apavu dizainu – mākslinieki iedvesmojas no 20. gadsimta pēdējās desmitgades, lai mūsdienu jauniešiem piedāvātu izteiksmīgus un unikālus apavus.

Apavu ražotāju un dizaineru tirgus ir kļuvis ļoti plašs un pieejams – jebkurš var ievadīt ražotāja nosaukumu tīmekļa meklētājā un pasūtīt apavus ar piegādi tieši uz mājām. Apavu dizains ir attīstījies līdz avangardam un fantastikai – apavos tiek iebūvēti elementi no popkultūras tēliem, inženierijas,  tos apdara ar dārgakmeņiem, platformās tiek iepildīts šķidrums – tie ir tikai daži piemēri tam, cik dažādi un unikāli dizaini ir pieejami katram patērētājam. Apavu izvēle nav ierobežota klasiskajās kategorijās – apavi sievietēm, apavi vīriešiem, apavi bērniem vai brīvā laika apavi, ielas apavi, sporta apavi. Dizains netiek pielāgots dzimumam, vecumam vai piederībai, katra cilvēka individualitāte var izpausties caur apavu prizmu bez ierobežojumiem. Gan tiešsaiste veikali, gan apavu darbnīcas piedāvā apavus, kurus īpaši izgatavo pēc klienta vēlmēm. Sīe ražotāji ļauj izvēlēties unikālu dizainu, apavu materiālu, izmēru un krāsu. Attiecīgi, par šādu individuālu pieeju  var nākties piemaksāt vairāk, bet nēsātāja pēdas šos apavus varēs izmantot un baudīt pat gadu desmitiem.

 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *