PVC logi vai varbūt alumīnija logi, kas labāks?

Šodien ir atrodami tik ļoti daudz dažādi logi, ka griežas galva – koka vai alumīnija logi vai arī ierastie platikāta logi. Logi atšķiras savā starpā gan pēc to profiliem, cik liels ir stiklojums, kas ietekmē siltumizolāciju. Mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju izvēlēties logus no jebkura izgatavošanas materiāla, to kvalitāte tiešām būs laba, bet būs jāizvēlas uzticams uzņēmums, kā arī ir pareizi tie jākopj,. Tik tiešām logi ir mājokļa daļa, kas pakļauta saules stariem, lietum, temperatūras svārstībām, tāpēc logu piemeklēšanai jāpieiet īpaši skrupulozi.

Koka logi vai arī plastikāta logi, kas tad vislabāk iederēsies Jūsu mājā?

Šodien ir pieejami tik ļoti daudz dažādi pakešu logi, ka pat var samulst, kad jāveic izvēle. Tādēļ jau ir jāsaprot ar ko tad tie atšķiras viens no otra. Mazās mājās parasti tiks ievietoti koka logi, šis variants sekmē dabīgu izskatu un saplūst ar koptēlu. Visbiežāk izvēlās priedi logu izgatavošanā, bet gadās arī ozols, kas tiešam ir pats stiprākais materiāls. Nav noliedzams, ka, kvalitatīvi koka logi kalpos ilgi, bet būtu jāsaprot, ka tieši dotais dabiskais materiāls ir vides ietekmējams. Tāpēc ir daudz piedāvājumu ar dažādu apdari profilu veidā. PVC vai plastmasas logi jau ir lielākās daļas izvēlēšanās, tā kā tie atšķiras ar izturību, siltumizolāciju, ilgu kalpošanu un arī vienkāršu kopšanu. Pie tam šobrīd plastmasas logi ir diezgan kvalitatīvi un draudzīgi videi. Bet alumīnija logi visvairāk tiek ievietoti sabiedriskajās ēkās vai jau rūpnīcas, tas ir arī tāpēc, ka tie ir viegli, taču tajā pat brīdī izturīgi. Tie var izturēt pat temperatūras svārstības no -50 līdz +50 grādu amplitūdā, turklāt tie ir ugunsizturīgi, taču diemžēl ļoti dārgi.

Metāla durvis vai pakešu logi – vai var visu pasūtīt vienā vietā?

Kaut gan sortiments un nosacījumi liekas līdzīgi, jebkuram uzņēmumam ir sava specifika un darba stils. Lai gan katra interneta vietne apgalvo, ka viņu cenas ir labākās, bet ņemiet vērā to, ka cenas visur ir atšķirīgas. Jāņem vērā tas, ka tas, ka nopirkāt logus vēl nav viss, būs vēl jāsūta logu montāža, taču tai ir jābūt izpildītai labi, tad garantija būs spēkā. Profesionāla uzstādīšana paredz parakstītu pieņemšanas aktu, ir jābūt iekļautai garantijai par paveikto darbu, un protams jābūt pēc pārdošanas servisam. Standartā kompānijas, kas jau uzstāda logus un palodzes, nodrošina tad arī metāla durvis vai arī pat tādu lietu, ka garāžu vārti. Tas jau ir ērti, ir īpaši, kad Jūsu sadarbība bija ļoti patīkama.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *