Unikāls dizains mājokļa iekārtojumam – radoši un praktiski

Kad atceramies bērnību, tajā bieži figurē lielais dīvāns, augstais virtuves galds, smagās virtuves durvis vai čīkstošās skapja durvis, kuras neskaitāmas reizes liedza uzvarēt paslēpēs. Mēbeles ir mūsu laikabiedri, kuri parādās ģimenes fotogrāfijās un ietērpj mūsu atmiņas par kādu laiku.

Arī mūsdienu mēbeļu ražotāji pievērš uzmanību tam, lai mēbeles kļūtu ne tikai par objektiem bez personības, bet arī daļa no mūsu dzīvesgājuma un atmiņām. Mums paveicies, ka dzīvojam laikos, kad tehnoloģijas attīstās ne tikai dažādu eletroierīču jomā, bet arī mēbeļu ražošanā. Lai arī kādas būtu mūsu iedomas par nākotnes mājokli vai darba vietu, noteikti ir ražotājs jau šodien, kurš šīs iegribas spēs ideāli īstenot praktiski, un to izdarīs pēc individuāla pieprasījuma. Būtiski, lai gultai ir arī pielāgoti ērti matrači!

Vēlaties radoši izpausties? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Varat doties pie mēbeļu ražotāja ar savām idejām par to, kādus virtuves skapīšus, plauktus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Klientam ir dota iespēja izvēlēties materiālus, krāsas, apdares materiālus, izmērus un dizainu. Profesionāli konsultanti palīdz izvērtēt, kāda tipa virtuve būs labāka  – iespējams, ka tās būs mēbeles no koka, varbūt iebūvējamā virtuve vai virtuves iekārtas ar lamināta korpusu.

Telpa, kurā mazgājam matus, skujam bārdas, arī atpūšamies vannas burbuļos – tā ir vannas istaba. Šī vieta ir īpaša ar to, ka nelielā platībā vēlamies ietilpināt gana daudz. Ir patiešām lieliski, ja vannas istabā varam iekārtot vietu kosmētikas un higiēnas piederumiem, šampūniem un vannas bumbām, mājas kopšanas līdzekļiem. Šķiet, neviena vannas istaba nav iedomājama bez spoguļa. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir radītas, lai veiktu lielu darbu – nezaudējot tīra un mimināla interjera iespaidu, satilpināt visas vajadzīgās mēbeles un priekšmetus vienkopus. Ja tas izdodas, tad šādā telpā ir prieks atrasties un gatavoties dienas darbiem.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *