Vējstiklu maiņa un remonts

Automašīnu logi tomēr ir svarīga virsbūves sastāvdaļa, pie tam tās trauslākā daļa, kura smagās sadursmēs var tikt diezgan bojāta. Ja uz auto vējstikla ir sazarotas plaisas, diemžēl tās ne vienīgi sabojā auto izskatu, bet diezgan būtiski pasliktina redzamību. Autovadītājs, ja tam vispār pilnīgs priekšstats par notiekošo uz auto ceļa, var nokļūt nepatīkamā situācijā. Tomēr, lai šo gadījumu novērstu, stiklam jābūt pieņemamā stāvoklī. Jebkāda kaitējuma gadījumā tiešām ir nepieciešams kvalitatīvs remonts, izmantojot ko jāveic automašīnas stiklu maiņa vai vējstikla remonts. Auto stiklu remonts arī tiek sniegts daudzos servisos, kur palīdz nenovest līdz pilnīgas auto stiklu maiņas.

Uzzināt vairāk – https://www.carglass.lv/pakalpojumi/vejstikla-maina

Auto logu maiņa vai vējstikla remonts, kas ir izdevīgāk?

Ieraugot bojājumu uz sava auto stikla, parasti tiek nonākts uzreiz pie jautājuma, kas gaida priekšā – vējstiklu remonts vai maiņa? Auto logu remonts būs veikts reizēs, tad, kad maiņa būs nepraktiska defekta nenozīmīguma dēļ. Ja tieši uz auto stikla ir arī nelielas plaisas vai pat skrambas, kvalitatīva uzņēmuma meistari, īstenojot remonta darbus, padara bojājuma vietu pat neredzamu. Un auto stiklu remonts cenas ziņā jau būs patīkamāks nekā, piemēram, auto stiklu maiņas cena. Auto stiklu plaisu remonts un citu bojājumu remonts būs veikts, lietojot īpašus polimērus kā arī aprīkojumu. Izmantojot neliela izmēra cauruma vietu, zem ievērojama spiediena ieplaisājuma vidū tiek vadīts polimērs, kurš vienmērīgi piepilda pilnīgi visu sabojāto vietu uz stikla. Tā beigās plaisa tiek salabota, kļūst gluda pie tam izzūd. Diemžēl vējstikla remonts ir jāveic tūlīt pēc defekta rašanās, tas palīdzēs sasniegt labākus iznākumu rezultātus. Taču, ja logs ir sabojāts vai arī vējstiklu remonts vairs nav iespējams, būs jārealizē mašīnas logu maiņa pilnībā. Droši servisi vienmēr garantē labu kvalitāti un remonta piedāvājumu, un arī saprātīgu mašīnas stiklu remonta vai maiņas izmaksu attiecību.

Kur var saņemt auto logu maiņu vai remontu?

Diezgan daudzi uzņēmumi piedāvā tāda veida darbus, piemēram, kā auto stikla remonts un maiņa. Parasti auto stikla remonts būs meklēts priekš tam, lai izlabot divus izplatītākos bojājumu veidus – šķembas un plaisas. Auto stiklu plaisu remonts būs jūtami lētāks nekā, kad nepieciešama visa auto stikla maiņa. Tādēļ, kad tiek meklēts serviss, parasti pietiekami jāpapēta uzņēmējs. Jāizvēlas tāda vieta, kurā stikli auto logu maiņai ir uzstādīti tikai no licencētiem un pārbaudītiem ražotājiem. Jādod priekšroka vējstiklu maiņas servisam, kas pielieto mūsdienīgu aprīkojumu kā arī ir tīrība darbošanās zonā, kas, piemēram, samazina varbūtību, kad vējstikla remonta darba laikā putekļi un netīrumi nonāk stikla šķirbās. Tīrība jau ir svarīga arī tad, ja tiek veikta auto logu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kas tiks zem hermētiķa, var izraisīt ūdens noplūdi iekšpusē. Protams jau ir jāizpēta auto stiklu maiņas izmaksas Jūsu izvēlētajā vietā kopā ar konkurentiem, taču nemeklējiet vislētāko uzņēmumu, jo šeit svarīgi atcerēties, ka veikto darbu kvalitāte ir pirmajā vietā.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *