DAŽI PIERĀDĪJUMI PAR LABU MĒBEĻU NOMAI

Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, ka tās ir lietas, kas neattiecas uz jums, tas ir svarīgi kādiem masu pasākumu organizētājiem vai milzīgu telpu saimniekiem.Taču vai patiesi tā ir Kur ņemsiet mielasta galdus, ja plānojat kāzas? Var jau, protams, nest galdus no mājām, bet kā tas izskatīsies? Ko darīt, ja priekšniecība lūdz noorganizēt konferences norisi? Vai teiksiet kolēģiem, lai katrs nāk ar savu krēslu? Protams, ka nē – arī šādiem pasākumiem mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt, mēbeļu noma ir izdevīga, jo tā ļauj izvēlēties dažādus galdus un krēslus, pielāgojot tos katram pasākumam. Nav svarīgi, vai nepieciešami 200 vienkārši krēsli konferencei vai smalkāki krēsli, kas piestāv banketa galdiem – mēbeļu noma palīdzēs to nokārtot!

Taču plašā izvēle nav vienīgais pluss. Te noteikti jāmin arī tas, ka jums nebūs jādomā, kur galdus un krēslus pēc pasākuma uzglabāt. Mēbeles tomēr aizņem ļoti daudz vietas, pat tad, ja ir kompaktas, turklāt krēsli un galdi, kas sakrauti viens uz otra, rada nekārtības sajūtu, tāpēc laibāk, lai tie mierīgi stāv mēbeļu nomas noliktavās.

Jāatgādina, ka mēbeļu noma neattiecas tikai uz krēsliem un galdiem – te tiek piedāvātas arī citas lietas, lai viss , kas organizējot pasākumu nepieciešams būtu nomājams vienuviet.

Ieskaties – https://www.nomasmebeles.lv/produkti/garderobes-stativu-noma/

Vadošie mēbeļu iznomātāji piedāvā arī garderobes nomu. Ko tas nozīmē? To, ka jūsu viesiem būs, kur atstāt savus mēteļus, maisiņus, šalles un cepures! No vienas puses, tas var šķist kā sīkums, bet nez, vai jūsu pasākuma apmeklētāji gribētu pavadīt laiku, turot mēteli rokās vai izmisīgi mēģinot to uzkabināt uz sava krēsla atzveltnes.

Profesionāli mēbeļu iznomātāji piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki nāk pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista ir risks, ka sāksies liels haoss, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus izglītotākos cilvēkus.

Vai vasarā garderobes statīva īre nav nepieciešama? Nav, ja visiem būs kāds stūrītis, kur atstāt pasākuma laikā mantas, maisiņus un tamlīdzīgas lietas. Ja šādas vietas nav, tad statīvs bez numuriņiem un garderobista var izrādīties labs risinājums, kas rādīs, cik patiesi jūs rūpējaties par saviem viesiem.

Organizēt pasākumus nav viegls darbs, tāpēc ir labi, ja atrodad uzticamu sadarbības partneri mēbeļu nomas lauciņā – tas nozīmē, ka liela daļa problēmu turpmāk vairs neeksistēs!

 

 

 

 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *