Modernas iekšdurvis un ārdurvis – stils, kvalitāte un drošība

Izvēloties durvis, mēs bieži vien pievēršam uzmanību vien to vizuālajai pievilcībai. Bet, lai nodrošinātu ne vienīgi labu izskatu, bet arī praktiskumu, drošību un arī siltuma taupību, būtu būtiski izvēlēties pareizās ārdurvis un iekšdurvis, un arī atbilstošu durvju furnitūru. Šinī rakstā skatīsim, kādas durvis būtu piemērotas dažādām vajadzībām un kā atrast atbilstošu furnitūru, kas padarīs durvis vēl funkcionālākas.

Metāla, koka vai arī PVC durvis – kuras būs labākās?

Pirmkārt, būtu jāizlemj, no kāda tieši materiāla izvēlēties iekšdurvis un vēl svarīgāk, kādas būs ārdurvis. Ikvienam ražošanas materiālam ir savi plusi un arī mīnusi, tādēļ ir vērts padomāt par to, kas Jums labāk atbilst.

– Durvis no koka – siltums un mājīgums. Tās piešķirs mājoklim siltumu un estētisku pievilcību. Taču koks ir regulāri jākopj, lai izvairītos no bojājumiem un krāsas izbalēšanas. It īpaši to var attiecināt uz ārdurvīm, kur visu laiku durvis ietekmē ārējie faktori.

– Metāla durvis – izturība un drošība. Metāla durvis nodrošina labu aizsardzību pret ielaušanos un arī laikapstākļu ietekmes. Tomēr tās var likties aukstas, pie tam tādas durvis ir regulāri jākopj, lai varētu novērst koroziju. Visbiežāk no metāla tiek izvēlētas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.

– PVC durvis – vieglas un viegli kopjamas. Tās ir izturīgas pret mitrumu un arī laikapstākļiem, taču PVC durvis ārēji izskatās diezgan parastas, ja salīdzina ar cita veida materiāliem. Tādēļ bieži vien tās apvieno ar stiklu, padarot koptēlu vieglāku.

– Stikla durvis – parasti stikla iekšdurvis ir stilīgs un moderns variants. Taču tās viegli sasist un tās ir labi jākopj.

Kādas var būt dzīvokļa durvis un kādas iederēsies greznā privātmājā? Uzziniet visu šeit – https://m-lux.lv/ieksdurvis/!

Cik būtiski ir piemeklēt atbilstošu durvju furnitūru?

Ir iespējams, ka neesat aizdomājušies, bet meklējot durvis, ne mazāk svarīga lieta būs arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis ir skaistas un arī funkcionālas, meklējot furnitūru tiešām ir nepieciešams izdarīt labāko izvēli. Meklējot furnitūru durvīm, svarīgākais ir piemeklēt to, kas atbilst Jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Pārbaudiet, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes ir kvalitatīvas un no uzticamiem ražotājiem.

Durvju furnitūrai ir jābūt arī estētiski pievilcīgai un pieejamai naudas ziņā. Neaizmirstiet arī par kopšanas vieglumu un furnitūras izturību. Durvju furnitūrai ir jābūt ilglaicīgai un labi jākalpo. Mēģiniet pieskaņot furnitūru mājas stilam, lai iekšdurvis vai ārdurvis ir ne tikai praktiskas, bet arī stipras un skaistas.

Šeit esam izskatījuši galvenos durvju materiālus un arī nianses, kam vērst savu uzmanību, kad tiek meklēta durvju furnitūra un pašas durvis. Tagad var iet uz veikalu un veikt savu izvēli. Protams, labāk ir griezties pārbaudītā vietā, kur durvis atbildīs visām prasībām un tiek piedāvāta kvalitatīva durvju furnitūra. Taču kā atrast šādu vietu? Apskatiet atsauksmes un izpētiet piedāvājumu. Pie mums Latvijā ir speciālisti, kuri strādā šajā tirgū daudzus gadus un nodrošina arī uzstādīt durvis. Iekšdurvis un ārdurvis, furnitūra durvīm un uzstādīšana – visu to var saņemt vienā vietā. Un vienmēr uzprasiet padomu, jo tādējādi var pieņemt lēmumu, ko nenāksies nožēlot!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *