Vajadzīgas tapetes un parkets – kur doties un arī kādā veidā atlasīt?

Neviens remontdarbu vai būvniecības projekts nevar būt bez vajadzīgo materiālu iepirkšanas priekš apdares vai būvniecībai. Tad šeit parādās apjukums: “Kur labāk to visu iegādāties?”. Protams, ir saprotams, ka ikviens klients vēlas nopirkt labas kvalitātes apdares materiālus un santehniku, un vēl tajā pašā laikā ietaupīt līdzekļus. Cilvēkiem, kam šajā sfērā vispār nav iemaņu, tādu izvēli izdarīt var būt salīdzinoši smagi. Šodien to visu nepieciešamo iespējams pasūtīt dažādos variantos – specializētā veikalā, piemēram, tas varētu būt arī interjera veikals, tiešsaistes veikalos, sameklējot produkciju reklāmas vai, piemēram, žurnālu sludinājumos un lielākos būvniecības preču lielveikalos. Kādi būtu galvenie materiāli apdarei, ko tieši jāmeklē un kā plānot pašu remontu, noskaidrot varēsiet tālāk rakstā.

Flizelīna tapetes, linolejs, flīzes – ko papildus varētu izvēlēties grīdas vai sienu apdarei?

Remonts – grīdas seguma un sienu izvēle, tiek pētīta santehnika un arī meklētas mēbeles. Kā var pareizi piemeklēt apdari sienām? Labāk būs pieskaņot grīdas segumam, lai mēģināt radīt vienotu veidolu. Kā piemēram, kad vairāk patīk pelēks parkets, šajā gadījumā sienām iederēsies baltas tapetes vai krāsotas sienas ar akcenta sienām pelēkā krāsā. Viennozīmīgi tas, kas ir labāks sienu apdarei – tapetes bērnu istabai, gatavas krāsotas sienas vai flīzes, ir atkarīgs no personīgajām iegribām un istabas. Kā piemēram, bērnistabā būs piemērotas fototapetes, šajā gadījumā var būt izvietots zīmējums, kuru vēlāk var pamainīt. Savukārt, kā piemēram, vannas istabā lieliskas būs tieši flīzes. Grīdām labi noderēs parkets vai lamināta grīdlīstes, bez tam mūsdienās lamināts pilnīgi var atdarināt dabīgo koku, bet būs daudz izdevīgāks nekā parkets. Var pat mīksto grīdas segumu likt, kurš izcili izskatās guļamistabās. Šodien daudziem cilvēkiem atklājums jau ir linolejs, tā kā šis materiāls jau ir uzlabots – mūsdienās linolejs jau ir diezgan izturīgs, tiešām var slāpēt trokšņus un ir ļoti mīksts. Tādā veidā nav bail, ka bērns savainosies vai saplīsīs kāds virtuves trauks. Un būtiska lieta ir santehnika – keramikas vai akmens izlietnes, podi ar jau iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas stiprināmie tualetes podi, kas tad ir ļoti komfortabli izmantošanā. Nevienu vairs neizbrīnīsi ar Soft close opciju, taču tualetes podos šobrīd ir iestrādāts ūdens ekonomijas režīms, kas būtu ļoti būtiska opcija. Tādēļ vēlams tuvāk iepazīties ar modernās santehnikas tehnoloģiju jauninājumiem.

Pie kā iegādāties apdares materiālus?

Kā labāk piemeklēt būvmateriālu veikalu? Būtiski priekšnosacījumi tad ir bagātīgs produktu piedāvājums un, protams, kvalitātes garantija uz produkciju. Nenoliedzami, ne mazāk būtiska lieta būs arī cena, bet nemēģiniet atrast lētāko variantu, jo tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares ir pati svarīgākā. Kā piemēram, profesionāls apdares materiālu un interjera veikals piedāvā dažnedažādu cenas variācijas produktus, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi varianti, gan ekonomiskākas preces. Visu laiku uzdodiet jautājumus! Jo arī plaši pazīstami ražotāji izlaiž ekonomiskus apdares materiālus, kas kvalitātes ziņā neatpaliek. Būtisks faktors ir vēl preču piegāde – vai, piemēram, veikals piedāvā piegādi uz mājām. Jo aizdomāties par to, kādā veidā piegādāt lamināta dēļus personīgajā automašīnā, nebūs tā jautrākā nodarbe. Obligāts nosacījums būtu kvalificēts darbinieks, kurš varēs sniegt konsultāciju kā materiālu izvēlē, gan arī varēs sniegt idejas dizaina plānošanā, gan arī izskaidros pilnīgi visas preces īpašības. Protams, nozīmīgi ir aplūkot materiālus un vēl pataustīt, tādēļ kvalitatīvs apdares materiālu un interjera veikals piedāvā ne vienīgi apskatīt materiālus, taču dažreiz pat pieejami gatavi projekti – istabas ar iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu to, ko Jūs gribat. Un beidzamais – vienmēr lasiet rekomendācijas, tā kā tieši klients ir tas, kas spēs izstāstīt visu par pašu preču pārdevēju un vēl pakalpojumu nodrošinātāju.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *