Dizaina krēsli – interjera odziņa

Ikdienas steigā jūsvarat to nepamanīt, bet patiesībā krēsli ir mums visapkārt, tie ir ar mums kopā it visur  – gan mājās, gan ikvienā uzņēmumā. Krēsliem ir ne tikai funkcionāla nozīme, bet tie ir arī būtiska daļa no telpas radītās atmosfēras, kas uzbur priekšstatu par cilvēku, viņa mājām un uzņēmumu.

Ja meklē uzticamu sadarbības partneri, kas ražo kvalitatīvus Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, virtuves krēslus, apmeklētāju krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus cita veida krēslus), tad dizainakresli.lv pavisam noteikti  ir vislabākā izvēle.

Dizainakresli.lv  ir firma ar vairāk kā 10 gadu ražošanas pieredzi krēslu radīšanā.

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir augstākā kvalitāte – uzņēmums garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – liekti līmētā finiera krēsli virtuvei izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli transportējamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai sniedz papildus komfortu un ērtību. Vēl jo vairāk – dizainakresli.lv radītā produkcija ir stila etalons, jo tos ir veidojuši starptautiski novērtēti un respektēti dizaina meistari, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvātāš mēbeles? Šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Elegance, kas pievērš uzmanību, kvalitāte, kas nemainās, un komforts, kas pieradina – šīs trīs kvalitātes raksturo krēslu ražotāju dizainakresli.lv.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli bagātina jebkāda veida telpu. Stila gardēži atzinīgi novērtēs dizainakresli.lv krēslu dizainu, ko īpaši radījuši pasaules vadošie dizaina meistari no Dānijas, ASV, Norvēģijas un citurienes.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, tādēļ tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un kompakti uzglabājami.

Lai gan stils ir iedvesmots ārvalstīs, šie krēsli tomēr ir īsts Latvijas produkts. Latvijā ražoti krēsli –  tas nozīmē, ka krēslus ir iespējams apskatīt klātienē pirms pirkuma izdarīšanas, turklāt tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk nekā veicot pasūtījumu no ārzemju lapām, kā arī vajadzības gadījumā pasūtījuma detaļas ir iespējams individuāli pielāgot jūsu specifikācijai.

Iegādājoties, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ir svarīgi paturēt prātā, ka krēsliem ir noteikti jābūt ērti tīrāmiem.

Turpretī konferenču krēsliem uzmanība jāpievērš pilnīgi atšķirīgiem rādītājiem, jo ļoti būtiski ir tas, vai patīkami būs šādos krēslos pavadīt visu dienu, vai krēslus būsviegli salikt vienu uz otra un ērti pārvietot, vai krēsli nenodarīs skādi grīdai un tamlīdzīgi.

 

Ja tev ir svarīgi, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās gaumīgi, tad noteikti izvēlies tos no uzņēmuma, kas atrodas šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un gādā par personīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvija vienkārši nav tik liela, lai uzņēmums varētu  atļauties bojāt savu reputāciju.

Ražotājs, kas atrodas Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc nešaubies, ka dizainakresli.lv savu produkciju tur visaugstākajā kvalitātes pakāpē, kā arī vienmēr rūpējas par indivdualizētu pieeju ikvienam klientam.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība jebkurā situācijā, jo tas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies profesionālu un gaumīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *