KUR NOMĀT MĒBELES PASĀKUMIEM?

Mēbeļu izgatavotājs no Latvijas, kas piedāvā ne tikai ar krēslu un galdu iegādi, bet arī mēbeļu nomu. Galdu īre, krēslu noma, bet varbūt abi divi – te atradīs ko jums piedāvāt, jo šeit ražotās mēbeles ir smalkas un izturīgas vienlaicīgi.

Mēbeļu ražošanas procesā tiek izmantota īpaša tehnoloģija un tā nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, turklāt to dizains ir veidots tā, lai tos būtu patiesi kompakti salikt vienu uz otra. Krēsli ar galdiem stila ziņā te būs pieskaņoti viens otram, tādējādi veidojot ekselentu kombināciju, kas noteikti iepriecinās laba stila cienītājus.

Dizainakresli.lv piedāvā trīs veidu galdu nomu. Te jūs atradīsiet “West” modeli, kam ir neparasti izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas noderēs banketiem, un jautro stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un kompakts.

Ja galdi vairāk asociējas ar mielastu, tad krēslu noma ir aktuāla arī gadījumā, ja ēšanas vietā paredzēta apmainīšanās ar zināšanām, proti, konference. Šādā gadījumā būtu jāpadomā par konferences apmeklētāju ērtībām – ja vēlaties, lai dalībnieki konferencē paliek līdz beigām, nodrošiniet viņiem krēslus, kuros ir patīkami sēdēt!

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā iespējams atrast vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un ērtai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie augsta bāra galda, gan ātrai piesēšanai pa vidu citām aktivitātēm. Viens bonuss gan  visiem šiem krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tie ir ļoti viegli un kompakti. Krēslu ražotāji īpaši pievērsuši uzmanību tam, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēslus nepieciešams pārvietot.

Cik lielu pasākumu esat izdomājis organizēt? Vai kāzas ar simtiem viesu? Varbūt konferenci ar 200 dalībniekiem? Jebkurā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Par galdu un krēslu nomu ir kā viss ir skaidrs, bet kāpēc nepieciešama arī garderobes statīva noma? Elementāri – bez garderobes pasākums tiks sabojāts jau pašā sākumā! Jāatceras tomēr, ka mēs dzīvojam klimata zonā, kur nokrišņi mēdz uzbrukt jebkurā gadalaikā, kur saulains laiks mijas ar drēgnumu, turklāt laika apstākļu maiņas nereti pārsteidz nesagatavotus, vienmēr jāatceras, ka pasākuma viesi var ierasties ne tikai ar mēteļiem, bet pat ar lietussargiem vai pārvelkamiem apaviem. Pie skaisti saklāta galda nav nekas negītās kā jakas un somas, kas sagāztas uz krēslu atzveltnēm. Vai vēl trakāk – ja pasākums nav plānots kā sēdošais, tad var sanākt tā, ka nav pat šo  atzveltņu, tātad savas mantas jāstaipa līdzi! Esiet tālredzīgi un nepieļaujiet tik muļķīgās kļūdas! 

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *