KĀ IZVĒLĒTIES LOGUS SAVAM MĀJOKLIM?

Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, arī mēs to nevaram, tādēļ ir svarīgi, lai jebkurai ēkai tiktu rasts risinājums tam, lai skats uz ārpasauli būtu patīkams un ērts. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā.

Mūsdienās klienti izvēlas izmantot dažāda tipa risinājumus logu instalācijai savās mājās. Pēc popularitātes logus var iedalīt trīs lielās kategorijās – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Pareiza logu instalācija mājās, nodrošina kvalitatīvu un drošu ventilāciju, mazina kondensāta uzkrāšanos un novērš pelējuma rašanos.

Uzzini vairāk – http://logunams.lv/pvc-durvis/

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES PVC LOGUS?
Plastmasas logi, kas tiek dēvēti arī par PVC logiem, ir viena no populārākajām izvēlēm klientu vidū. Lai arī plastmasas logi ir salīdzinoši jauna opcija Latvijas iedzīvotājiem, tā ātriem soļiem ir progresējusi un kļuvusi par vienu no populārākajiem logu veidiem, ko klienti izvēlas ierīkot savos mājokļos. PVC logi ir pieejami dažādos izmēros un formās, pielāgojami klienta vēlmēm un telpas vajadzībām. Arī piemērotas furnitūras izvēle ir svarīga logu sastāvdaļa.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES KOKA LOGUS?
Mūsdienās koka logi nebūt nav krituši aizmirstībā, gluži otrādi – tie ir kļuvuši vēl populārāki kā jebkad iepriekš. Ja sākotnēji šķiet, ka plastmasas logi ir tos izstūmuši no savas pozīcijas, tad šāds uzskats ir maldīgs. Koka logi ir pieejami tik pat dažādos izmēros un formās, ar dažādām vērtnēm un furnitūrām, ar augstu skaņas un siltuma izolāciju un, kas ir pats galvenais, tie ir ekoloģiski un dabai draudzīgāki. Ir pieejami arī dažādi krāsu varianti logu pieskaņošanai mājas eksterjeram vai klienta vēlmēm un vajadzībām.

ALUMĪNIJA LOGI KĀ RISINĀJUMS TELPU IERĪKOŠANĀ.
Ne tik populāra un izplatīta, taču klientu pieprasīta ir arī alumīnija logu un durvju sistēmu ierīkošana mājoklī. Šis ir lielisks risinājums telpām, kurās svarīga ir skaņas un siltuma izolācija. Sāktonēji šķiet, ka šie logi ir plāni un neizturīgi, taču papildus visām skaņas un siltuma izolācijas ekstrām, tie ir arī ugunsdroši. Alumīnija logi un durvis ir pieejami izliekti dažādās formās un lielumos.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *